Programista LifeRay

praca it: etat dla edge recruitment / Wrocław

Tagi: LIFERAY programista it

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, której marka jest znana na rynku międzynarodowym,obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

- tworzenie, rozwój i utrzymanie oprogramowania
- analiza wymagań klienta, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań
- sporządzanie dokumentacji technicznej dla wykonywanych projektów

Oczekujemy:

- dobrej znajomości platformy LifeRay wersja 5 lub 6
- znajomości Javy
- co najmniej kilkuletniego doświadczenia zawodowego w programowaniu w Javie
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
- znajomości PostgreSQL
- gotowości do podróży służbowych

Oferujemy:

- udział w innowacyjnych projektach i współpracę z wysokiej klasy specjalistami
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- przyjazną atmosferę pracy w zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-05
Wyświetlona: 4643 razy