Praktyki programistyczne (PHP)

praca it: etat dla Net P.C. / Gdańsk

Tagi: Praktyki programistyczne (PHP)

Opis stanowiska:

Do zadań praktykantów należeć może:

- projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji (głównie w języku PHP)
- opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania
- oraz inne zadania związane ze wsparciem dużych projektów informatycznych

Wymagania:

- umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
- znajomość podstaw tworzenia aplikacji w języku PHP
- dokładność i solidność
- entuzjazm i zaangażowanie
- znajomość podstaw programowania

Oferujemy:

- możliwość podniesienia kwalifikacji oraz poszerzenia umiejętności z zakresu programowania
- praktyczne zapoznanie się z warunkami pracy w firmie informatycznej
- efektywne wykorzystanie zdobytej wiedzy
- dla najlepszych możliwość zatrudnienia po okresie stażu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-04
Wyświetlona: 9802 razy