Webdeveloper

praca it: etat dla ERS|Defines positive change / Kraków

Tagi: Webmaster programista webdeveloper

Dla naszego Klienta, znanej krakowskiej firmy e-learning, poszukujemy osoby na stanowisko: Programisty/Webdevelopera.

Wymagania

• Znajomość JavaScript, • Umiejętność czytania i rozumienia kodu,
• Umiejętność aktywnego rozwiązywania problemów,
• Kreatywność, • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, • Chęć poznawania nowych rzeczy, • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Obowiązki

Do obowiązków osoby będzie należało wsparcie działu produkcji szkoleń e-learning oraz rozwiązywania programistycznych wyzwań.

Mile widziane

• Znajomość technologii sieci web,
• Znajomość ActionScript, • Znajomość XML, • Znajomość standardów SCORM i AICC.

Oferujemy

• Pracę na samodzielnym stanowisku, • Atrakcyjny pakiet socjalny, obejmujący m.in. opiekę medyczną, zajęcia z języka angielskiego i bilety do kina.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-03
Wyświetlona: 5400 razy