Programista PHP

praca it: etat dla Pixel Legend / Szczecin

Tagi: Symfony PHP MYSQL

Pixel Legend realizuje projekty webowe i mobilne dla firm z Polski i zagranicy, głównie Wielka Brytania.
Poszukujemy doświadczonego developera do zdalnej współpracy przy wymagających projektach opartych na architekturze PHP/MYSQL.

Oferujemy:

  • stałą współpracę przy ciekawych i nieszablonowych projektach
  • elastyczne godziny pracy
  • adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie i premie
  • możliwość rozwoju i know-how doświadczonego zespołu produkcyjnego

Wymagamy:

  • Znajomość frameworków PHP, w szczególności Symfony
  • Znajomość ORM
  • Umiejętnośc pracy w MySQL
  • Umiejętność pracy w zespole
  • SVN
  • Umiejętność pracy zdalnej, w szczególności jasne i czytelne komunikowanie terminów, zapytań

Obowiązki:

  • Programowanie stron internetowych tworzonych na popularnych frameworkach i opensourcowych systemach cms
  • Współpraca z innymi developerami
  • Raportowanie czasu pracy w time trackerze

Plusem będzie znajomość Jquery i Javascript.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-29
Wyświetlona: 5362 razy