Front-end Developer

praca it: etat dla Artegence Sp. z o.o. / Warszawa

Zakres obowiązków:
– Tworzenie zgodnego (w3c) i semantycznego HTML / CSS z otrzymanego designu graficznego
– Podpinanie HTML / CSS / JS do systemu szablonowego
– Modyfikacje istniejącego kodu HTML / CSS

Wymagania:
– Bardzo dobra znajomość HTML / CSS działającego w głównych przeglądarkach (Firefox, Internet Explorer 6 i 7, Safari)
– Język angielski na poziomie czytania i pisania dokumentacji

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:”“; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:“Times New Roman”; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Mile widziane
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (potwierdzone przez portfolio )

- Podstawowa znajomość języka programowania JavaScript

- Znajomość technologii: Velocity

- Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi developerskich: Eclipse, CVS, SVN

- Znajomość srodowiska unix/linux

- Uczestnictwo w życiu społecznym web-developerów

Oferujemy:

- Atrakcyjny system wynagrodzeń

- Niepowtarzalną atmosferę pracy

- Dostęp do najnowocześniejszych technologii

- Atrakcyjną ścieżkę kariery

- Udział w tworzeniu innowacyjnych projektów dla renomowanych klientów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-07-28
Wyświetlona: 4682 razy