Programista PHP / Web developer (Warszawa, Lublin, Łódź)

praca it: etat dla 3e internet software house / Warszawa

Tagi: Programista PHP Web developer

Firma 3e internet software house poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania:
bardzo dobrej znajomości PHP (5.x, PEAR),
bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS3, JS (Ajax, JQuery),
znajomości MySQL lub PostgreSQL
umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności
doświadczenia w projektowaniu serwisów lub aplikacji internetowych

Mile widziane:
znajomość Oracle i PL/SQL
znajomość frameworka Yii
znajomość repozytoriów kodu SVN, CVS, GIT

Zakres obowiązków:
tworzenie aplikacji webowych
tworzenie serwisów internetowych
tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznych

Oferujemy:
pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w Warszawie Lublinie albo Łodzi
udział w ciekawych projektach
bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
przyjacielską atmosferę pracy w fajnym zespole
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje
premie pieniężne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-28
Wyświetlona: 4671 razy