Kosultant / programista

zlecenia it dla Faven Software Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: IT Java Szkolenia Konsultant Programista

Firma Faven Software Sp. z o.o. zatrudni konsultanta IT

Opis stanowiska

  • Tworzenie materiałów szkoleniowych z najnowszych technologii IT m.in. Spring, Hibernate, JSF, Wicket, Maven, Tomcat itd.
  • Projektowanie slajdów szkoleniowych oraz ćwiczeń według dostarczonego planu i formuły szkolenia.
  • Praca ściśle związana z dokumentacją techniczną, ale pisanie kodu (ćwiczenia) również stanowić będzie część Twoich obowiązków.

Nasze oczekiwania:

  • Samodzielności pracy.
  • Staranności i dotrzymywania terminów.
  • Podejścia dydaktycznego tj. umiejętności układania ćwiczeń szkoleniowych.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.
  • Wykształcenia technicznego

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność pracy. Wierzymy i ufamy naszym pracownikom.
  • Pracę w małym zespole gdzie decyzje podejmowane są błyskawicznie.
  • Pracę z najnowszymi technologiami.
  • Ciekawe i ambitne projekty.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Dobre wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
  • Dofinansowanie egzaminów certyfikacyjnych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-28
Wyświetlona: 5322 razy