Programista Flash/ActionScript

praca it: etat dla Red Sky Sp. z o. o. / Wrocław

Tagi: Programista Flash Action Script

Red Sky Sp. z o.o., lider na polskim rynku w dziedzinie budowania i prowadzenia serwisów internetowych, docierających do ponad 120 milionów użytkowników miesięcznie, w związku z dynamicznym rozwojem istniejącego serwisu poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław ( lub Szczecin* ) Pełny etat

  • z punktu widzenia zarządzania projektem preferowana lokalizacja to Wrocław

Opis stanowiska:
Podstawowe obowiązki:

• Tworzenie silników gier Flash
• Rozwijanie obecnie prowadzonych projektów
• Tworzenie i rozwijanie aplikacji Flash

Wymagania:
• biegła znajomość ActionScript 3.0
• wiedza z zakresu optymalizacji (CPU, pamięć)
• doświadczenie w programowaniu gier poparte portfolio
• umiejętność efektywnej implementacji fizyki i interakcji w grach Flash
• znajomość wzorców projektowych i OOP
• doświadczenie w tworzeniu rozproszonych aplikacji będzie dodatkowym atutem
• mile widziana znajomość Flash Media Server lub Red5

Oferujemy
• pakiet prywatnej opieki medycznej
• pakiet rekreacyjny – karta Multisport (basen, siłownia, fitness)
• 50% kosztów ubezpieczenia grupowego finansowanych przez firmę
• udział w szkoleniach branżowych i językowych
• możliwość dofinansowania kosztów kształcenia
• elastyczne formy zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-27
Wyświetlona: 4891 razy