System Administrator

praca it: etat dla Playsoft Sp. z o. o. / Gdańsk

Tagi: Linux Ubuntu MySQL Apache nginx

Playsoft jest jednym z europejskich liderów w dziedzinie nowych technologii. Zajmujemy się tworzeniem gier i aplikacji na WSZYSTKIE platformy mobilne i społecznościowe (Android, iPhone, iPad, Windows Phone 7, bada, Facebook i wiele innych). Dodatkowo pomagamy naszym partnerom w kreowaniu oraz wdrażaniu strategii marketingowych.
Jesteśmy dumni ze współpracy z czołowymi producentami gier, takimi jak: Electronic Arts, Konami, Ubisoft czy Namco, jak również gazetą Le Figaro, Men’s Health, Francuską Federacją Piłki Nożnej czy organizatorami festiwalu w Cannes.

W Polsce Playsoft istnieje od 2006 r. i zatrudnia ok. 70 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem Playsoft Sp. z o. o. poszukujemy System Administratora

Zadania:

  • tworzenie i rozwijanie procesów i procedur do Elektronicznego Przetwarzania Danych (EDP),
  • archiwizacja danych,
  • dbanie o okresowe tworzenie backupów danych,
  • tworzenie, usuwanie i modyfikowanie kont użytkowników,
  • naprawianie awarii i odnajdywanie przyczyn takich sytuacji oraz zapobieganie ich w przyszłości,
  • regularne sprawdzanie systemu, czy nie zostały złamane systemy zabezpieczeń,
  • uczestnictwo w spotkaniach z managerami, w celu ustalania wymagań systemów, kosztów oraz czasu potrzebnego na realizację,
  • administracja hardwarem i softwarem,
  • kontrola wydatków związana ze sprzętem komputerowym,
  • okresowe sprawdzanie integralności danych, oraz czy wszystkie zaplanowane/automatyczne procesy i zadania zostały prawidłowo wykonane,
  • okresowe sprawdzenia, czy oprogramowanie, toole i systemy operacyjne na serwerach są zaktualizowane do najnowszych zalecanych wersji.

Wymagane umiejętności:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języków skryptowych,
  • bardzo dobra znajomość systemów Linux (głównie Ubuntu),
  • doświadczenie w administracji baz MySQL (doświadczenie w administracji MongoDB będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w konfiguracji Apache, nginx,
  • doświadczenie w administracji AWS (Amazon Web Services) będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole,
  • motywacyjny system bonusów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość wyjazdu na szkolenia do oddziałów naszej firmy oraz siedzib naszych partnerów,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony (z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia), po zakończeniu 3-miesięcznego okresu próbnego.

Miejsce pracy: Gdańsk

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-22
Wyświetlona: 10110 razy