j2EE Engineer/Developer-travel industry

praca it: etat dla Cyclad / Bełchatów

Tagi: Java j2ee Jee

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Obecnie dla naszego klienta – światowego lidera w branży produkcji oprogramowania do obsługi i rezerwacji podróży online, poszukujemy kandydatów na stanowisko Java Developera do pracy w Warszawie.

Opis stanowiska:

• Rozwój rozwiązania klasy ESB dla internetowej platformy rezerwacyjnej
• Rozwijanie oprogramowania zgodnie z PCI DSS
• Rozwój aplikacji JEE dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych
• Utrzymanie istniejącego oprogramowania związanego z platformą rezerwacyjną
• Wsparcie istniejącej sieci powiązań z klientami zewnętrznymi
• Przyłączanie nowych klientów do sieci
• Rozwój platformy integracyjnej z użyciem stałych modułów
• Wspieranie współpracy między różnymi działami firmy
• Bieżące raportowanie wyników pracy
Oczekiwania:
• Płynna znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość JEE i techologi XML (JSP,ESB,EJB,JMX,JavaScript,XSLT)
• Co najmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu w języku JAVA
• Znajomość wzorca projektowego MVC
• Podstawowa znajomość architektury SOA i ESB
• Podstawowa znajomość MySQl
• Zrozumienie systemu operacyjnego LINUX
• Znajomość technologii Jboss lub AS/ESB będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

• Duże możliwości rozwojowe
• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-19
Wyświetlona: 9563 razy