Poszukujemy Programisty iOS

zlecenia it dla media team interactive Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: iOS

Opis stanowiska:

Wybrana osoba będzie miała za zadanie stworzenie aplikacji iOS dla jednego z prowadzonych przez media team interactive projektów.

Wymagania :

• Minimum rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji na iOS ( preferowany iPad )
• Doświadczenie w tworzeniu dynamicznych interfejsów użytkownika
• Doświadczenie w programowaniu skalowalnego GUI
• Znajomość Facebook OpenGraph API
• Umiejętność pisania czytelnego i wydajnego kodu
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji
• Komunikatywność

Dodatkowe atuty:

• Aplikacje w AppStore
• Podstawowa znajomość platformy .NET i języka C# ( umiejętność czytania kodu )
• Znajomość zagadnień związanych z DTP i składem tekstu
• Znajomość platformy Android

Oferujemy :

• Udział w ciekawym, innowacyjnym na skalę światową projekcje
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Możliwość nawiązani współpracy przy innych projektach realizowanych przez Media team interactive.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-18
Wyświetlona: 4908 razy