Developer .NET

praca it: etat dla edge recruitment / Wrocław

Tagi: developer NET framework team foundation server

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, której marka jest znana na rynku międzynarodowym,obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • tworzenie części systemu bankowego opartego o technologię .Net
  • analiza wymagań
  • optymalizacja rozwiązań
  • implementacja funkcjonalności

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • znajomości technologii .NET (w szczególności wersji frameworka .NET 4.0)
  • znajomości narzędzia Team Foundation Server
  • znajomości technologii webowych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • znajomości zagadnień finansowych

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych projektach i współpracę z wysokiej klasy specjalistami
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-15
Wyświetlona: 4705 razy