PROGRAMISTA ADOBE FLEX Junior

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: programista adobe

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizująca nowatorskie projekty z dziedziny IT. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:
Nr Ref: WMM12ADOBE
Warszawa

Zadania:

Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu informatycznego – w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań programistycznych Programowanie oraz testowanie (w tym tworzenie scenariuszy testowych) Dokumentowanie wykonanej pracy (w tym komentowanie kodu źródłowego) Tworzenie dokumentacji projektowej ( opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie rozwiązań opartych o technologię Adobe Flex Wymagania: Umiejętności programistyczne w zakresie Adobe Flex (ActionScript 2/3) Mile widziana umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym (Flex Builder 3/4,5 Subversion, FlexUnit 4) Mile widziana znajomość Web Services (głównie wykorzystanie istniejących, mile widziana umiejętność samodzielnego projektowania), Atutem będzie znajomość Parsley, Cairngorm Persistence Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (umiejętność instalacji środowiska bazodanowego, stworzenia bazy danych tabel i relacji pomiędzy tabelami) Praktyczna znajomość serwerów aplikacyjnych (umiejętność instalacji serwera, podstawowa znajomość interfejsu administracyjnego, umiejętność podstawowej konfiguracji np. pule połączeń, security) Oferujemy: Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia Pracę z nowymi technologiami Pracę przy dużym i nowatorskim projekcie informatycznym Stałe godziny pracy od pon do pt 8.00-16.00 Umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-15
Wyświetlona: 4861 razy