Oferta pracy - Project Manager

praca it: etat dla manBase S.A. / Poznań

Tagi: Project Manager kierownik IT

manBase – innowacyjna firma wspierająca nowoczesne procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta,
nowoczesnej, działającej na rynku polskim firmy typu software house, która dostarcza najwyższej jakości własne produkty i usługi IT dla firm z sektora instytucji finansowych, farmacji, telekomunikacji i mediów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Project Manager
Kod aplikacji: IZZ/003/MS/P
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA

• Udział w projektowaniu rozwiązań dla Klientów
• Nadzór nad zespołem biznesowym i technicznym
• Analiza wymagań biznesowych oraz zarządzanie potrzebami Klienta
• Zarządzanie budżetem, zakresem i czasem realizacji projektów
• Ciągła poprawa procesu realizacji projektów

WYMAGANIA

• Min. 1 rok doświadczenia w dziale IT
• Ponadprzeciętna inteligencja i kreatywność
• Umiejętność szybkiego decydowania i nastawienie na rozwiązanie problemów
• Umiejętność prowadzenia spotkań i prezentacji
• Wysoki zmysł estetyczny i znajomość zagadnień z dziedziny ergonomii UI
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie nadzoru nad projektami technicznymi (projektowanie i wdrożenie systemów informatycznych)
• Silna osobowość, wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista
• Odpowiedzialność i samodzielność
• Doskonałe zdolności organizacyjne

OFERTA

• Stała praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Możliwość pracy w dynamicznym zespole przy projektach dla czołowych polskich firm
• Możliwość samodzielnego zarządzania projektem IT
• Ciągły rozwój zawodowy w kierunku biznesowym i/lub technicznym
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niepubliczna opieka medyczna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-14
Wyświetlona: 5888 razy