Programista Java Script

praca it: etat dla Jobfinder - International Recruitment Agency / Warszawa

Tagi: javascript

Nasz Klient to Firma, która od wielu lat należy do wiodących firm w Europie w zakresie dedykowanych rozwiązań mapowych Business Inteligence, w swojej ofercie posiada oprogramowanie i doradztwo dotyczące geomarketingu
i analizy przestrzenne w zarządzaniu przedsiębiorstwem. W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności
w Polsce poszukuje do swojego zespołu IT osoby na stanowisko:

Warszawa
Nr ref.: WPC12WGJS

Opis stanowiska:
• Programowanie aplikacji WebGIS – Spatial Business Intelligence
• Udział w projektach z zakresu GIS wykonywanych dla naszych klientów (Project Management)
• Wdrażanie rozwiązań geomarketingowych naszej firmy od warsztatów, przez specyfikację, programowanie, instalację u klienta i obsługę powdrożeniową
Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe w realizowaniu aplikacji komercyjnych min. 2,5 roku
• Znajomość metodologii projektowania aplikacji webowych
• Bardzo dobra praktyczna znajomość języka Javascript (ExtJS, Sencha, DHTML, Jquery)
• Znajomość relacyjnych baz danych (Postgresql, MS SQL, Oracle)
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Wysoka komunikatywność
Mile widziane umiejętności:
• Znajomość JAVA i platformy Tomcat
• Znajomość oprogramowania ESRI (ArcView) oraz języka skryptowego Python

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w miłej atmosferze
• Możliwość ciągłego rozwoju osobistego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami w dziedzinie GIS

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-12
Wyświetlona: 4393 razy