Konsultant techniczny/programista

praca it: etat dla DahliaMatic / Warszawa

Tagi: Oracle MySQL Programista Java

DahliaMatic Sp. z o.o. ( Grupa Kapitałowa Infovide-Matrix), specjalizuje się w realizacji systemów wsparcia zarządzania, z wykorzystaniem aplikacji Oracle E-Business Suite oraz w produkcji oprogramowania z pomocą zaawansowanych narzędzi informatycznych Oracle lub Open Source.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
• udział w projektach wdrożeniowych prowadzonych przez zespół;
• realizacja prac programistycznych od specyfikacji potrzeb do etapu budowy rozwiązania i jego uruchomienia;
• rozwiązywanie pojawiających się problemów;

Oczekiwania
• studia wyższe informatyczne (również studenci ostatniego roku);
• znajomość PL/SQL, Oracle Forms, Oracle Reports, Java;
• znajomość bazy danych Oracle;
• umiejętność praktycznego stosowania nabywanej wiedzy,

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego;
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• atrakcyjne warunki zatrudnienia;
• pakiet medyczny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-31
Wyświetlona: 4972 razy