Administrator Lotus Domino / Sametime

praca it: etat dla hrm@cyclad.pl / Katowice

Tagi: lotus domino notes sametime

Lotus Sametime Administrator Katowice/Kraków

CYCLAD jest prężenie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowym obszarem działania firmy są wysoce wyspecjalizowane usługi konsultingowe w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, systemów ERP oraz tworzenia oprogramowania.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla jednego z naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Lotus Sametime Administrator.

Opis stanowiska:

• Wsparcie użytkowników systemów informatycznych (druga linia wsparcia)
• Zarządzanie incydentami i problemami
• Zarządzanie operacjami dla aplikacji komunikacyjnych na bazie IBM Websphere, Lotus Notes and Lotus Sametime

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe o kierunku biznesowym
• Doświadczenie w 2.linii wsparcia dla Lotus Notes/Sametime
• Bardzo dobra znajomość IBM Websphere, Lotus Notes 8.5.3 and Lotus Sametime 8.5.2
• Doświadczenie w pracy z Lotus Notes Domino Server and Client 8.5, LDAP, WebSphere Application Server 7.0, Sametime System Console 8.5.2, STMeeting Server, STProxy Server, STMedia Manager, IBM DB2 Server
• Doświadczenie z urządzeniami mobilnymi (iOS, Android)
• Znajomość metodologii ITIL
• Dobra znajomość języka niemieckiego

Firma oferuje:

• Możliwości rozwoju zawodowego
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-28
Wyświetlona: 6941 razy