Administrator Aplikacji

praca it: etat dla grupaHR / Warszawa

Tagi: Unix bazy Oracle/Postgres Weblogic IAS Jboss Tuxedo programowanie w JAVA hosting

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatow na stanowisko: Administrator Aplikacji do pracy w Warszawie
Obowiązki:
-Rozwiązywanie problemów technicznych we wspieranych aplikacjach
-Monitorowanie logów i alarmów występujących w aplikacjach
-Obsługa systemów zgłoszeń w trybie dyżurowym
-Współpraca z klientem oraz z zespołami rozwoju i testów w rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych wersji aplikacji
Wymagania:
-doświadczenie jako administrator rożnych systemów Unix / storage (instalacja, kompilacja, optymalizacja, utrzymanie)
-doświadczenie jako administrator baz Oracle/Postgres (instalacja, optymalizacja, utrzymanie)
-doświadczenie jako administrator któregoś z serwerów aplikacji (Weblogic, IAS, Jboss, Tuxedo)
-umiejętność pracy w młodym dynamicznym zespole, ścisła współpraca z developerami
-dyspozycyjność
Dodatkowe atuty:
-podstawy programowania w JAVA
-doświadczenia z pracy na hostingu serwerów lub usług
-znajomość zagadnień wirtualizacji
-doświadczenie w upgrade i przenoszeniu baz Oracle między systemami operacyjnymi
-znajomość narzędzi do monitorowania i zarządzanie siecią
-umiejętność tworzenia dokumentacji
Oferujemy:
-Możliwość zdobycia doświadczenia przy wdrożeniach dużych systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm telekomunikacyjnych/medialnych
-Kontakt z najnowszymi technologiami, min. Oracle, Microsoft, Salesforce, orazOpensource (Linux, Apache Tomcat, JBoss, Liferay, PostgreSQL)
-Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów z kilkuletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
-Indywidualną ścieżkę kariery
-Unikalną atmosferę pracy
Miejsce pracy
Warszawa

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-28
Wyświetlona: 5908 razy