Business Object Developer

praca it: etat dla Cyclad Polska Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: object developer

Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.
Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko Business Object Developer do pracy w Katowicach.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Tworzenie i optymalizacje zapytań w SQL i MY SQL
• Budowanie raportów (BO 3.1 SP5)
• Aktywne stosowanie w pracy założeń ITIL opartych o Projektowanie i implementacja procesów ETL
• Modelowanie danych, testowanie oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań BO
• Modyfikowanie i optymalizacja już istniejących procesów przetwarzania danych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum roczne doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
• Bardzo dobra znajomość SQL, My SQL i Oracle
• Doświadczenie w pracy z SAP BO
• Znajomość metodologii ITIL, oparty o HP Service Center i HP Service Manager)
• Doświadczenie w pracy ETL, a w szczególności znajomość SMIWEST
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

W zamian oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
• Pracę w międzynarodowym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-28
Wyświetlona: 6217 razy