Programista stron internetowych

zlecenia it dla Notorius / Cała Polska

Tagi: php programista facebook web developer

Poszukujemy osób, które doskonale orientują się w temacie tworzenia stron internetowych czy aplikacji webowych.
Jeśli posiadasz doświadczenie, które jesteś w stanie udokumentować napisz do nas!

Jakie będą Twoje obowiązki?

• przygotowanie stron internetowych
• realizacja aplikacji na FB
• realizacja innych aplikacji webowych
• cięcie grafiki

Co trzeba umieć?

- doskonała znajomość tematyki programowania
- wysoka dokładność i zgodność z najnowszymi standardami
- znajomość najpopularniejszych frame worków: Zend, Kohana lub Codeigniter itp
- doświadczenie zarówno przy tworzeniu stron jak i aplikacji Facebookowych
- terminowość i sumienność, które są priorytetem

Co oferujemy?
- praca zdalna
- elastyczny czas realizacji
- umowy o dzieło
- stałe zlecenia – zawsze jest co robić:)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-25
Wyświetlona: 5832 razy