Kierownik IT / Kierownik Oddziału (Branch Manager) (Katowice)

praca it: etat dla 3e Internet Software House / Katowice

Tagi: Kierownik Manager IT

Firma „3e Internet Software House” (www.3e.pl) poszukuje Kierownika dla nowego otwieranego oddziału w Katowicach. Osoba na tym stanowisku, będzie odpowiadała bezpośrednio przed Zarządem 3e za koordynację prac zespołu realizującego projekty oparte o technologie internetowe (PHP – framework Yii, Java, MySQL, PostreSQL, Oracle).
Zakres obowiązków:

  • kierowanie projektami: * koordynacja projektów: * aplikacje webowe i bazodanowe, * strony www i portale tematyczne oparte o CMS, * wsparcie na zasadach SLA, * stała obsługa klientów (abonamenty godzinowe, RFC); * kierowanie zespołem projektowym (programiści, testerzy) ok. 4-6 osób (docelowo ok. 10-12 osób), * przygotowywanie ofert, budżetowanie oraz wstępne zbieranie wymagań, * utrzymywanie dobrych relacji z klientami, * prowadzenie prezentacji i pokazów;
  • kierowanie oddziałem: * ewaluacja i rekrutacja pracowników oddziału, * organizacja i bieżące zarządzanie oddziałem (biuro, procedury), * przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu;
    Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne, managerskie lub pokrewne,
  • doświadczenie z zarządzaniu zespołem w projektach informatycznych (min. 2 lata),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • wiedza z zakresu prowadzenia projektów informatycznych według popularnych metodyk,
  • ogólna wiedza z zakresu budowy systemów IT oraz cyklu życia takich projektów,
  • dobra wiedza dotycząca realizacji projektów webowych (trendy, technologie, usability) oraz umiejętność szacowania czasu potrzebnego na wykonywanie elementów aplikacji webowych,
  • samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność.
    Oferujemy:
  • pracę na pełen etat na miejscu w biurze w Katowicach,
  • autonomię działania,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w ciekawych projektach dla dużych i średnich przedsiębiorstw z branż: logistycznej, ubezpieczeniowej i finansowej,
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach,
  • przyjacielską atmosferę pracy w fajnym zespole,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikację,
  • premie pieniężne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-21
Wyświetlona: 7567 razy