Programista Java -Web Services

zlecenia it dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: java web service

Naszym Klientem jest instytucja realizująca nowatorski projekt dedykowany do ponad 60 000 usługobiorców w Polsce. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje do projektu realizowanego do końca grudnia 2012 osoby na stanowisko:
Nr Ref: WAK12PJME
Warszawa

Opis stanowiska:

Prace analityczne w zakresie uzgodnienia i opisania cech funkcjonalnych nowotworzonego systemu informatycznego; Tworzenie dokumentacji projektowej (opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie Web Services; Prace programistyczne w języku Java; Projektowanie Web Services (WSDL, XML, SCHEMA); Testowanie (w tym tworzenie scenariuszy testowych) oraz dokumentowanie kodu poprzez komentarze w kodzie oraz dokumentację uzupełniającą. Wymagania: Umiejętności programistyczne w zakresie Java z wyszczególnieniem Web Services; Znajomość technologii J2SE, JEE ze szczególnym uwzględnieniem JAX-WS, JAXB, JMS, EJB 3, JPA, CXF, Spring; Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym Maven, Ant, SVN, Eclipse, JUnit; Umiejętność projektowania usług Web Services (WSDL, XML, SCHEMA) z wykorzystaniem podejścia „contract first”; Znajomość wzorców projektowych; Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (umiejętność instalacji i konfiguracji środowiska bazodanowego RDBMS, tworzenia bazy danych, tabel i relacji pomiędzy tabelami) interfejsu administracyjnego, umiejętność podstawowej konfiguracji np. pule połączeń, security); Umiejętność testowania zaprojektowanych usług; Samodzielność w zakresie organizowania własnej pracy; Umiejętności pracy w zespole i otwartości na poznawanie nowych technologii; Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia; Pracę z nowymi technologiami; Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym; Umowę na zasadzie firma-firma Umowę do końca grudnia 2012 r. Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-21
Wyświetlona: 4773 razy