Programista .NET

praca it: etat dla P-O-S / Rybnik

Tagi: Programista NET

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy motoryzacyjnej, z siedzibą na Górnym Śląsku, poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko: Programista

Obowiązki:
Rozbudowa oprogramowania służącego do optymalizacji procesów w dziale inżynieryjnym
Opracowanie narzędzi służących do optymalizacji procesów projektowania produktu oraz procesów inżynieryjnych.
Wprowadzenie optymalizacji w rozwijaniu oprogramowania.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Minimum 2-3 doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Znajomość .Net i języków programowania: C#, Visual Basic, C++.
Znajomość języka (UML)
Mile widziana znajomość oprogramowania SAP
Znajomość baz danych MySQL bądź Oracle
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Umowę o pracę
Rozwijanie swoich umiejętności, współpraca z zagranicznym teamem
Szkolenia branżowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-21
Wyświetlona: 6400 razy