Java Developer

praca it: etat dla Artegence Sp. z o.o. / Warszawa

Artegence Sp. z o.o. – najstarsza agencja reklamowa specjalizującą się w mediach interaktywnych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko Java Developera.

Zakres obowiązków:

– Implementowanie funkcjonalności portali internetowych w warstwie modelu i kontrolera
– Serwisowanie portali internetowych
– Wstępna dokumentacja aplikacji

Wymagania:
– Co najmniej półroczne doświadczenie w pracy w charakterze programisty Java
– Dobra znajomość języka programowania Java w wersji 5.0 lub wyższej (najlepiej w wersji 2.0 lub wyższej)
– Umiejętność projektowania schematów baz danych
– Podstawowa znajomość protokołu HTTP i zagadnień webowych
– Znajomość architektur wielowarstwowych
– Języka angielski na poziomie czytania dokumentacji

Mile widziane:
– Znajomość Spring Framework
– Znajomość Hibernate lub innych frameworków ORM
– Znajomość technologii: Spring MVC, GWT, Velocity, Compass, Lucene, JMS, OSGI
– Doświadczenie w pracy na systemach unixowych
– Znajomość zagadnień związanych z cache’owaniem danych
– Podstawowa znajomość HTML, CSS, JS
– Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi developerskich: Eclipse, CVS, SVN
– Znajomość zagadnień związanych z transakcyjnością
– Profil w portalu JavaBlackBelt

Oferujemy:

- Atrakcyjny system wynagrodzeń

- Niepowtarzalną atmosferę pracy

- Dostęp do najnowocześniejszych technologii

- Atrakcyjną ścieżkę kariery

- Udział w tworzeniu innowacyjnych projektów dla renomowanych klientów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-07-11
Wyświetlona: 4883 razy