Junior/Programista C#/.NET

praca it: etat dla FastSelect / Warszawa

Tagi: c# net

W imieniu naszego Klienta – jednej z największych firm finansowych na świecie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
Tworzenie aplikacji webowych w technologii .Net
Przeprowadzanie testów
Opracowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
Absolwent lub student ostatnich lat studiów (Junior); bądź min. 2 lata doświadczenia (Programista)
Umiejętność tworzenia aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii .Net
Doświadczenie w programowaniu w językach C#, XML, XSLT, HTML, JavaScript
Znajomość ASP.NET MVC, JQuery, LINQ
Znajomość baz danych MSSQL
Dobra znajomość j. angielskiego

Klient oferuje:
Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
Karta Multisport
Realną możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń
Szkolenia wewnętrzne
Wyjazdy integracyjne
Atrakcyjne zniżki na inne ubezpieczenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-16
Wyświetlona: 4665 razy