Senior C++ Developer

praca it: etat dla Playsoft Sp. z o. o. / Gdańsk

Tagi: c++ OpenGL DirectX

Chciałbyś pracować w branży, która rozwija się najszybciej na świecie? Ułatwiać życie tysiącom ludzi poprzez tworzenie mobilnych i społecznościowych aplikacji? A może wolisz sprawić, że będą się świetnie bawić grając na smartfonach w Pro Evolution Soccer, Mortal Kombat lub inne popularne gry? Jeśli odpowiedź na choćby jedno z tych pytań brzmi TAK, dołącz do naszego Zespołu i bądź częścią niesamowitej Playsoftowej przygody!

W związku z rozwojem Playsoft Agency, poszukujemy DOŚWIADCZONYCH PROGRAMISTÓW C++, których zadaniem będzie tworzenie aplikacji dla czołowych firm zagranicznych.

Obowiązki:

  • tworzenie dokumentacji projektowej,
  • programowanie, optymalizacja i debugowanie aplikacji.

Profil kandydata:

  • osoba kreatywna, potrafiąca rozwiązywać skomplikowane problemy,
  • osoba lubiąca nowe wyzwania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Wymagane umiejętności:

  • bardzo dobra znajomość C ++, poparta 3 letnim doświadczeniem,
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość OpenGL ES i Objective C będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość Android SDK będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Dlaczego Playsoft

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole,
  • motywacyjny system bonusów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • lekcje języków obcych,
  • możliwość wyjazdu na szkolenia do oddziałów naszej firmy oraz siedzib naszych partnerów.

Miejsce pracy: Gdańsk

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-11
Wyświetlona: 9711 razy