Programista / Programistka PHP (Zespół Frontend)

praca it: etat dla Gemius SA / Warszawa

Tagi: programowanie PHP JavaScript testowanie WWW

Zadania przyszłego pracownika

-opieka nad istniejącymi systemami WWW i tworzenie nowych
-testowanie poprawnego działania interfejsów oraz naprawa błędów,
-tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania wobec kandydatów

Poszukujemy osoby, która posiada wyższe wykształcenie lub jest studentem / studentką ostatniego roku studiów (preferowane kierunki: informatyka i pokrewne). Kandydat / kandydatka musi posiadać wiedzę na temat:

-programowania obiektowego, szczególnie w języku PHP5,
-programowaniu w języku JavaScript,
-HTML i CSS,
-praktyczna znajomość wzorca MVC (na przykładzie frameworka PHP),
-pracy z systemami kontroli wersji (np. SVN/GIT),
-języka SQL na przykładzie MySQL,
-XML, xhtml, JSON,
-środowisk LINUX, FreeBSD.

Dodatkowym atutem dla kandydatów będzie znajomość

-bibliotek JavaScript: jQuery, jQuery UI, ExtJS/Sencha,
-wzorców projektowych,
-umiejętność czytania dokumentacji w języku UML.

Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać

-otwartości i dużego poczucia humoru,
-samodzielności w zakresie przydzielonych zadań,
-umiejętność pracy w zespole,
-umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy,
-sumienności i terminowości,
-zaangażowania w powierzone projekty,
-znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji.

Oferujemy

-uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych i ambitnych projektach informatycznych,
- pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy Środkowej i Wschodniej),
-pracę w młodym, dynamicznym zespole,
-nieformalną i przyjazną atmosferę pracy.
-elastyczne godziny pracy.

Proces rekrutacji

Rekrutacja rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych. Kolejny etap to rozmowa kwalifikacyjna, która jest podstawą do otrzymania jako następny etap zadania rekrutacyjnego. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, podczas której omówione zostaną szczegóły współpracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-11
Wyświetlona: 4963 razy