Programista .NET

praca it: etat dla Contium S.A. / Wrocław

Tagi: Programista SharePoint Microsoft NET Microsoft

Contium S.A. specjalizuje się w dwóch klasach rozwiązań IT:
- wspierających sprzedaż wielokanałową i e-commerce
- wspierających zarządzanie wiedzą, obiegiem dokumentów i informacją w projektach.

Naszą przewagą rynkową jest wiedza i doświadczenie w tych obszarach, które są gwarancją sukcesu naszych klientów. Wśród nich znajduje się wielu liderów w swoich branżach. Pracujemy m.in. dla: Banku Zachodniego WBK, Black Red White, Europejskiego Funduszu Leasingowego, Marsa, RTV Euro AGD. W Contium stawiamy na najlepszych. W naszym biurze we Wrocławiu pracuje obecnie ponad 90 osób, wysokiej klasy specjalistów. Jeśli chcesz pracować przy ambitnych projektach, w swobodnej i zespołowej atmosferze, dołącz do nas!

W związku z intensywnym rozwojem oferty Contium w zakresie rozwiązań firmy Microsoft jako Microsoft Gold Certified Partner, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Programisty .NET. Osoba zatrudniona w centrali Spółki będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój aplikacji portalowych na
bazie technologii Microsoft w zespole projektowym Microsoft.

PROGRAMISTA .NET

Nr ref. PMS/DRiW/05.2012

Obowiązki:
• projektowanie i implementacja rozwiązań portalowych (dostępnych przez przeglądarkę) wykonywanych w technologiach Microsoft,
• projektowanie i implementacja struktur baz danych w środowisku MS SQL Server 2005/2008/2012.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (także studenci ostatnich lat studiów),
• gruntowna znajomość technologii Microsoft.NET i ASP.NET,
• mile widziana praktyczna znajomość technologii Microsoft SharePoint,
• umiejętność projektowania struktur baz danych i budowy aplikacji biznesowych z użyciem narzędzi Microsoft SQL Server 2005/2008 (mile widziane certyfikaty MCP),
• znajomość języka programowania C#,
• bardzo dobra znajomość innych technologii internetowych, w tym: HTML, JavaScript, CSS, XML/XSL,
• chęć dalszego rozwoju,
• dyspozycyjność i gotowość do pracy o charakterze etatowo-zadaniowym.

Oferujemy:
• zatrudnienie na cały etat we Wrocławiu,
• cykl szkoleń wewnętrznych z metodyki prowadzenia projektów informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem portali,
• szkolenia zewnętrzne z zakresu technologii Microsoft,
• pracę w doświadczonym, energicznym zespole, przy ciekawych projektach informatycznych,
• wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-10
Wyświetlona: 4797 razy