Android Developer

praca it: etat dla ComAngle Entertainment / Szczecin

Tagi: Programista Android Gry

Międzynarodowy producent oprogramowania ComAngle (www.comangle.com), specjalizujący się w usługach interaktywnych, w związku z dynamicznym rozwojem jak i długofalową współpracą oraz planowanymi przedsięwzięciami ogłasza rekrutację na stanowisko:

Android Developer:

Zakres obowiązków:

  • implementacja gier i/lub aplikacji w języku Java na platformę Android

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość Java
  • Minimum 2 letnie doświadczenie developerskie gier i/lub aplikacji w języku Java/C++/C,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunkowe,
  • Znajomość narzędzi: SVN, NetBeans, Eclipse, Ant,
  • Kreatywność, terminowość,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość: OpenGL / DirectX, bibliotek STL / Boost.

Oferujemy:

  • Udział w zaawansowanych technologicznie projektach dla międzynarodowych klientów,
  • Praca przy tworzeniu nowoczesnych, wieloplatformowych gier i aplikacji
  • Tworzenie gier dedykowanych światowej klasy platformom
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stały kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • Pracę w młodym, zgranym i ambitnym zespole,
  • Rozwój, samorealizację.

Region: zdalnie (cały kraj) lub praca w szczecińskim biurze.

Przyjmujemy także studentów na praktyki, również w zakresie działalności informatycznej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-09
Wyświetlona: 5200 razy