Senior Front-end Developer

praca it: etat dla Artegence Sp. z o.o. / Warszawa

Artegence Sp. z o.o. – najstarsza agencja reklamowa specjalizującą się w mediach interaktywnych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko Senior Front-end Developera.

Zakres obowiązków:
– Tworzenie zgodnego (w3c) i semantycznego HTML / CSS z otrzymanego designu graficznego
– Podpinanie HTML / CSS / JS do systemu szablonowego
– Modyfikacje istniejącego kodu HTML / CSS
– Tworzenie i optymalizacja skryptów JS
– Projektowanie dostępnych rozwiązań po stronie przeglądarki (w sytuacji nie działającego JS / kodu, który działa na różnych urządzeniach mobilnych / screen readerach)
– zarządzanie kilkuosobowym zespołem programistów

Wymagania:
– Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (potwierdzone przez portfolio)
– Bardzo dobra znajomość HTML / CSS działającego w głównych przeglądarkach (Firefox, Internet Explorer 6 i 7, Safari)
– Umiejętność projektowania dostępnego, semantycznego i zgodnego (w3c) HTML i CSS + dodawanie zachowań przez JavaScript
– Bardzo dobra znajomość języka programowania JavaScript oraz obiektów DOM
– Dobra znajomość frameworków Prototype, jQuery
– Język angielski na poziomie czytania i pisania dokumentacji

Mile widziane
– Kilkuletnie doświadczenie w charakterze Front-end Web Developer
– Znajomość technologii: Velocity
– Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi developerskich: Eclipse, CVS, SVN
– Znajomość srodowiska unix/linux,
– Uczestnictwo w życiu społecznym web-developerów

Oferujemy:

- Atrakcyjny system wynagrodzeń

- Niepowtarzalną atmosferę pracy

- Dostęp do najnowocześniejszych technologii

- Atrakcyjną ścieżkę kariery

- Udział w tworzeniu innowacyjnych projektów dla renomowanych klientów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-07-07
Wyświetlona: 4902 razy